Nocleg Jastrzębia Góra KLIWER

Image

OBIEKT

Kliwer znajduje się w malowniczej, nadmorskiej miejscowości, jaką jest Jastrzębia Góra. Nasze położenie pozwala odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, a bliskość morza stanowi idealną bazę wypadową na leniwe plażowanie. Jednocześnie sąsiedztwo nadmorskiego pasa zieleni, otulina lasów oraz obecność ścieżek rowerowych zachęcają do pieszych bądź rowerowych eskapad.

Kliwer powstał i rozwija się z wielkiej pasji - jest w nim całe nasze serce. Co roku jest upiększany i udoskonalany dla Państwa wygody i zadowolenia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby naszych Gości, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu odpowiedni komfort w czasie wypoczynku. Naszym celem jest, aby jednym z bagaży, który przywieziecie z wypoczynku w Kliwerze, był bagaż pełen niezwykłych i miłych wspomnień. 

Image

POKOJE

Oddajemy do Państwa dyspozycji 14 przytulnych pokoi oraz dwa kompleksy dwupoziomowe. Dbałość o szczegóły i gustownie urządzone pokoje, mają zapewnić Państwu jak najlepszy komfort wypoczynku. Chcemy, aby czuli się Państwo jak u siebie. W każdym pokoju znajduje się łazienka, 32 calowy telewizor oraz lodówka. Na jego wyposażeniu jest sprzęt plażowy, naczynia oraz czajnik. Większość pokoi posiada balkony z kawowym stoliczkiem, a w części z nich są łoża małżeńskie. Nasi goście mają dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu.

Image

KOMPLEKS DWUPOZIOMOWY

Dla gości ceniących sobie niezależność posiadamy dwa dwupoziomowe kompleksy. Każdy z nich składa się z dwóch pomieszczeń: dolnego i górnego. W dolnym znajduje się kanapa dwuosobowa, telewizor i łazienka. Na górnym poziomie mają Państwa do dyspozycji dwie kanapy dwuosobowe, telewizor oraz aneks kuchenny. Taki układ pozwala na wygodny wypoczynek rodzinom, nawet do 6 osób.

Image

OGÓLNODOSTĘPNA KUCHNIA

Goście przybywający w naszym obiekcie mogą skorzystać z ogólnodostępnej kuchni. Jej wyposażenie: lodówka, mikrofalówka, płyta grzewcza, naczynia oraz wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne, pozwolą Państwu przygotować każde danie. Tutaj również znajduje się telewizor, który ma umilić gościom posiłek. A dla innych naszych gości przygotowaliśmy półki z książkami. W kuchni znajduje się też żelazko z deską do prasowania.

Image

POKOJE ZABAW

Kliwer to przede wszystkim wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych naszych gości stworzyliśmy dwa pokoje zabaw, w tym kulkolandię. W sali zabaw oprócz zabawek Państwa pociechy mogą obejrzeć wybrane bajki, pograć w gry, poukładać puzzle lub skorzystać z książeczek. Jednak największą naszą atrakcją jest KULKOLANDIA. To miejsce uwielbiane przez wszystkie dzieci, to raj do hasania, to miejsce wielkiej zabawy. Dwupoziomowa konstrukcja wyzwala radość u każdego naszego najmłodszego gościa.

Image

ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW

Pokoje zabaw, to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla dzieci. Na zewnątrz stworzyliśmy kolorowy plac zabaw. Nasi milusińscy znajdą tu: trampolinę, karuzelę, huśtawkę bocianie gniazdo, bujak, linarium oraz zestaw zabawowy wraz ze zjeżdżalnią. Państwa pociechy mogą pobawić się w piaskownicy oraz w plastikowym domku. W altanie zaś można skorzystać z piłkarzyków, mini cybergaja oraz stolika z warcabami.

Image

KĄCIK KAWOWY i ALTANA Z GRILLEM

Dla osób lubiących wypić poranną kawę wyodrębniliśmy na zewnątrz kącik kawowy. Można tu poczytać książkę, posłuchać relaksacyjną muzykę.

Innym naszym obiektem jest drewniana, ogrodowa altana z grillem. Jej zadaszenie oraz plastikowe rolety pozwalają na grillowanie nawet w przypadku niepogody.

Image

ROWERY I PRZYCZEPKI

Oddajemy do Państwa dyspozycji bezpłatnie rowery. Część z nich jest wyposażona w krzesełko do przewozu dzieci. Posiadamy również przyczepki do transportu najmłodszych naszych Gości, chroniące przed wiatrem czy deszczem.
Image

PARKING

Przybywający u nas goście mają zapewniony bezpłatny parking na zamykanej posesji.